Darbas Osle

Oslas yra tikras Norvegijos perlas. Įsikūręs pačioje Norvegijos gamtos širdyje, Oslas yra modernumo ir kultūros centras šalyje. Šiame mieste susijungia kultūra, menas, stipri ekonomika, modernus gyvenimo būdas, pramogos, plati darbo rinka, liberalumas ir nuoširdumas. Gyvenimas Osle – tikras svajonės išsipildymas. Ne paslaptis tai, kad darbo rinka Osle yra labai plati, o minimalus mokestis už darbą – gerokai didesnis, nei Lietuvoje. Taip pat, gerai žinoma tai, kad Osle gyvena daugybė išeivių iš Lietuvos. Darbas Osle suviliojo ne vieną žmogų iš Lietuvos ir likusios Europos! Norvegijos sostinė geras darbo sąlygas siūlo jau daugybę metų.

Darbas Osle

Norvegijos ekonomika yra viena stipriausių visame pasaulyje. Darbo sąlygos Osle yra itin palankios ir labai viliojančios. Darbą Osle rasti nėra sunku, net jei neturite labai konkrečių darbo kvalifikacijų. Darbas Osle fabrikuose tinka tiems, kurie nemoka Norvegų kalbos, neturi daug patirties, tačiau labai nori daug uždirbti. Taip pat, darbas Osle moterims, yra labai palankus ir lengvai randamas – čia nuolat ieškomos auklės ir kitų profesijų specialistės. Aptarnaujamoje srityje labai palanku dirbti studentams ir jaunimui – dažnai užtenka tik anglų kalbos žinių. Darbas vyrams Osle yra labai gerai apmokamas. Nuolat ieškomi statybininkai, kurie pasirengę kasdien dirbti fizinį darbą.

Atlyginimas už darbą Osle yra gerokai didesnis, nei Lietuvoje. Net ir dirbant nekvalifikuotą darbą fabrike, uždirbsite bent keturis ar penkis kartus daugiau, nei Lietuvoje. Darbas Osle labai vilioja tuos, kurie nori greitai užsidirbti ir grįžti gyventi į Lietuvą.

Osle darbą ras ir savo srities specialistai. Oslo ekonomika yra labai stipri, mieste puikiai išvystytos visos industrijos. Ypatingai Osle klesti turizmo ir pramogų industrijos, medicina, socialiniai darbai.  

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo