Kainos Osle

Oslas yra tikras Norvegijos perlas. Įsikūręs pačioje Norvegijos gamtos širdyje, Oslas yra modernumo ir kultūros etalonas. Šiame mieste susijungia kultūra, menas, stipri ekonomika, modernus gyvenimo būdas, pramogos, plati darbo rinka, liberalumas ir nuoširdumas. Gyvenimas Osle – tikras svajonės išsipildymas. Ne paslaptis tai, kad Oslas yra vienas brangiausių miestų Europoje. Žinant tai, kad Norvegijos ekonomika yra itin stipri, o pragyvenimo lygis Norvegijoje yra labai aukštas, aukštos kainos Osle tikrai nieko nestebina. Tačiau reikia turėti omenyje tai, kad sutaupyti Osle nėra sunku – aukštų kainų galima išvengti, o protingai planuojant savo kelionės išlaidas, daug pinigų neišleisite.

Kainos Osle

Maisto kainos Osle yra labai įvairios. Pietūs kavinėje vidutiniškai kainuoja 18 eurų žmogui. Vakarienė dviem restorane gali kainuoti kur kas daugiau – net 70 eurų. Alkoholio kainos Osle yra labai aukštos, taigi vienas geriausių būdų sutaupyti keliaujantiems į Oslą – nevartoti alkoholinių gėrimų. Taip pat, norėdami sutaupyti, maisto produktus pirkite parduotuvėse. Kainos maisto prekių parduotuvėse Osle yra kur kas žemesnės, nei kavinėse. Tačiau Osle yra ir pakankamai pigių kavinių, kurios nenuskriaus jūsų piniginės.

Viešasis transportas Osle pakankamai brangus – autobusų bilietai gali kainuoti net iki dviejų eurų. Tačiau turistams sutaupyti labai padeda Oslo kortelė (Oslo Pass). Įsigiję kortelę ne tik sutaupysite viešajame transporte, bet ir muziejuose bei kai kuriose kavinėse.

Butų kainos Osle yra labai didelės. Studentai dažniausiai gyvena bendrabučiuose arba butus nuomojasi su kitais studentais arba draugais. Jei norėsite gyventi pas privačius asmenis, geriausia nakvynės ieškoti per tokias svetaines kaip AirBnB. Tačiau dažnai, viešbučiai Osle yra pigesni, nei kambariai pas privačius asmenis.

Oslas tikrai nėra pigus miestas, tačiau protingai planuodami savo biudžetą ir išlaidas, tikrai rasite būdų, kaip sutaupyti.  

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo