Lankytinos vietos Osle

Oslas yra modernus ir išskirtinis miestas, įsikūręs įspūdingos Norvegijos gamtos apsuptyje. Į Oslą kasdien plūsta tūkstančiai turistų iš viso pasaulio! IR tikrai ne veltui – atostogos Osle patiks bet kokio amžiaus turistams, visai nesvarbu, kokie yra jų kelionės poreikiai. Oslas yra modernus ir kultūros kupinas miestas, kuriame įsikūrę daugybė muziejų, galerijų, nuolat vyksta įvairiausi renginiai, turistai čia gali pasinerti į daugybę pramogų. Lankytinos vietos Osle užtikrins, kad jūsų atostogos šiame magiškame mieste būtų turiningos ir nepamirštamos!

Įžymios vietos Osle

Oslas yra Norvegijos kultūros centas. Atvykę į Oslą tiesiog įsimylėsite šio miesto architektūrą – Osle įsikūrę daugybė įspūdingų architektūros stebuklų. Vienas jų – Oslo Operos namai. Šis modernus, bet minimalistinis pastatas, pritraukia tūkstančius turistų kasdien. Įdomus faktas – visi šio pastato lankytojai gali laisvai užlipti ant pastato stogo ir pasigrožėti Oslo panorama.

Būtinai apsilankykite istoriniuose Karalių rūmuose. Ne tik galėsite pasigrožėti išskirtine architektūra, tačiau ir pamatyti Karališkosios sargybos pasikeitimą. Šis unikalus renginys vyksta kelis kartus per dieną, taigi tikrai turėsite galimybę pasigrožėti šimtamete tradicija.

Oslo muziejai tikrai ne veltui yra garsūs visame pasaulyje. Muitinės muziejus, Norvegijos istorijos muziejus, magijos muziejus, šiuolaikinio meno muziejus, Norvegijos pasipriešinimo muziejus ir daugybė kitų muziejų Osle jau laukia jūsų vizito.

Lankytinos vietos Osle – labai įvairios. KĄ veikti ras ir maži, ir dideli. Jaunos draugų kompanijos tikrai ras vietų, kuriose galės nuleisti garą ir pasilinksminti! Na, o vyresnio amžiaus žmonės arba šeimos su vaikais, tikrai turės galimybę atsipūsti ir atostogas praleisti ramiai.

Atvykę į Oslą nepraleiskite galimybės pasivaikščioti gamtoje. Būtinai nuvykite į Oslo fiordą. Šios ir kitos lankytinos vietos Osle užtikrins, kad jūsų atostogos būtų nepamirštamos!

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo