Orai Osle

Norvegija yra tikrų tikriausia Šiaurės karalystė. Šios šalies sostinė, Oslas, yra modernus, norvegiškos kultūros kupinas miestas, įsikūręs pačioje Norvegijos gamtos širdyje. Kelionės į Oslą patiks visiems, visai nesvarbu, kokių atostogų norite. Osle galėsite iš arti pažinti Norvegijos kultūrą, susipažinti su šalies istorija, pasinerti į audringus vakarėlius ar tiesiog pasigrožėti miesto architektūra. Taip pat, turėsite galimybę pasigrožėti nuostabaus grožio Norvegijos gamta – kalnais, miškais, fiordais. Keliaudami į Oslą, būtinai pasidomėkite, kokie orai jūsų lauks. Šiaurietiškas Oslo klimatas, dažnai gali pasirodyti ne itin svetingas, tačiau tinkamai pasiruošus kelionei – tikrai nesušalsite.

Oslo klimatas

Oslo klimatas yra klasikinis šiaurietiškos – žiemos čia labai žvarbios, o vasaros dienos tikrai nėra karštos. Vasarą orai Osle išlieka gana vėsūs. Vidutinė karščiausia metų temperatūra Osle yra maždaug 20 laipsnių. Rekordinis karštis Osle užfiksuotas 2014 metais, kai termometro stulpeliai pakilo net iki 24 laipsnių. Taigi, jei norite atostogų metu mėgautis saule ir karščiu – kelionės į Oslą tikrai ne jums.

Žiemos Osle yra labai žvarbios. Temperatūra krenta gerokai žemiau nulio, dažniausiai žiemą laikosi apie -25 laipsnius. Osle žiemą būna labai daug sniego, čia labai populiarus žiemos sportas – slidinėjimas, čiuožinėjimas ir kitokios pramogos. Keliaudami į Oslą žiemą, būtinai su savimi vežkitės daug šiltų rūbų! Kelionės po miestą bus daug malonesnės, jei jūsų rūbai apsaugos jus nuo žiemos speigų.

Ruduo ir pavasaris Osle yra vėsūs bei drėgni. Rudenį Osle dažnas lietus ir rūkas. Pavasarį, temperatūra Osle kyla pakankamai lėtai ir vienodu greičiu.

Pats geriausias laikas keliauti į Oslą yra vasara. Nebent, žinoma, į Oslą keliaujate ne vien pasigrožėti miestu, bet ir pasinerti į žiemos sporto pramogas!

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo