Oslo fiordas

Norvegijos gamta – viena gražiausių ir įspūdingiausių visame pasaulyje. Norvegijos sostinė Oslas yra įsikūręs pačiame šiaurietiškos gamtos centre – modernus miestas yra apsuptas nuostabaus grožio miškų, kalnų ir fiordų. Pačiame mieste tikrai yra ką veikti – Osle daugybė lankytinų vietų, muziejų, galerijų, nuolat vyksta įvairios pramogos. Tačiau, jei norite iš arti pasigrožėti Norvegijos gamta, būtinai turite ištrūkti iš miesto! Oslo turai po gamtą yra labai dažni ir nėra brangūs! Nieko nėra gražiau, nei Norvegijos fiordai, taigi nepraleiskite progos – viešėdami Osle, leiskitės į nuotykius Norvegijos gamtoje.

Norvegijos fiordai

Abejingų Norvegijos gamtai tikrai nėra! Lietuviai yra pripratę prie gimtinės lygumų ir sodriai žalių miškų, Norvegiją tiesiog įsimylės – šalyje driekiasi nuostabaus grožio kalnai bei miškai, šalyje daugybė uolų bei krioklių. Vienas nuostabiausių Norvegijos gamtos stebuklų – fiordai. Apsilankę Norvegijoje, būtinai turite pasigrožėti fiordais ir juos supančia gamta. Fiordų peizažai Norvegijoje tikrai įspūdingi!

Oslo fiordas

Jei viešėsite Osle, būtinai skirkite dieną pasigrožėti Norvegijos gamta. Ekskursijos į Oslo fiordą yra nebrangios ir vykdomos kasdien – tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą turą! Nepraleiskite progos ne tik pasigrožėti Oslo fiordo peizažu, bet ir leistis į žygius, ir pasimėgauti išskirtine Norvegiška gamta. Oslo fiordas nuo miesto nutolęs ne daug, taigi jį pasieksite nesunkiai. BE to, dauguma turų iš Oslo į Oslo fiordą turistus į turo vietą nuveža, taigi jums vargintis nereikės iš viso!

Kelionės į Oslą yra visapusiškai nuostabios! Osle galėsite iš arti susipažinti su Norvegijos kultūra, pasigrožėti nuostabia miesto architektūra, pasilinksminti ir pažinti miestą. Be to, atostogos Osle suteiks nuostabią galimybę leistis į nuotykius Norvegijos gamtoje! Nepraleiskite šios progos – kelionės į Oslą yra tikras svajonių išsipildymas.

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo