Oslo metro

Oslas yra neįtikėtinai modernus ir pažangus miestas. Oslo gyventojai – liberalūs ir nuoširdūs, darbo sąlygos Osle vienos geriausių pasaulyje, miesto pragyvenimo lygis jau seniai pralenkęs visą Europą. Šis miestas yra ne tik ideali vieta gyventi, bet ir puikus kelionės pasirinkimas. Atostogos Osle patiks bet kokio amžiaus turistams, visai nesvarbu, kokie yra jūsų kelionės troškimai, ką norite nuveikti. Osle galėsite ir pasigrožėti nuostabia kultūra, pasinerti į audringas pramogas, pažinti Norvegijos istorija, taip pat, galėsite leistis į nuotykius nuostabaus grožio Norvegijos gamtoje. Atvykę į Oslą galėsite nesijaudinti dėl susisiekimo! Viešasis transportas Osle išvystytas itin gerai, juo paprasta naudotis ne tik vietos gyventojams, bet ir turistams.

Patogiausias susisiekimo būdas Osle yra Oslo metro. Oslo metropolitenas pradėtas statyti dar vėlyvame devynioliktame amžiuje. Pirmoji linija buvo įrengta 1898 metais, tačiau ji nebuvo požeminė. Pirmoji požeminė Oslo metro linija buvo atidaryta 1928 metais, o 1966 Oslo metropolitenas jau buvo įrengtas iki galo ir veikė visu pajėgumu.

Oslo metro išsidėstęs po visu miestu. Iš viso veikia šešios Oslo metro linijos, kurios turi net devyniasdešimt penkias stoteles. Kiekvienais metais, Oslo metro perveža virš aštuoniasdešimt milijonų keleivių. Oslo metro važiuoja 31 km/h greičiu.

Oslo metro bilietai nėra brangūs. Pirkdami Oslo miesto kortelę (Oslo Pass) už bilietus mokėsite dar mažiau, taigi norėdami sutaupyti, būtinai įsigykite turistams pravarčią kortelę. Oslo metro bilietai parduodami visose stotyse – yra įrengti elektroniniai bilietų pardavimo stendai. Bilietus į Oslo metro nusipirksite nesunkiai ir nebrangiai.

Oslo metro yra patogiausias susisiekimo būdas mieste. Stotelės patogiai išsidėsčiusios po visą miestą, taigi nesunkiai pasieksite visas įžymias lankytinas vietas, apie kurias svajojote.

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo