Oslo skulptūrų parkas

Oslas yra modernus ir išskirtinis miestas, įsikūręs įspūdingos Norvegijos gamtos apsuptyje. Į Oslą kasdien plūsta tūkstančiai turistų iš viso pasaulio! IR tikrai ne veltui – atostogos Osle patiks bet kokio amžiaus turistams, visai nesvarbu, kokie yra jų kelionės poreikiai. Oslas yra modernus ir kultūros kupinas miestas, kuriame įsikūrę daugybė muziejų, galerijų, nuolat vyksta įvairiausi renginiai, turistai čia gali pasinerti į daugybę pramogų. Lankytinos vietos Osle užtikrins, kad jūsų atostogos šiame magiškame mieste būtų turiningos ir nepamirštamos!

Vigelando skulptūrų parkas

Norvegijoje menas yra itin vertinamas ir mylimas. Oslas yra Novergijos meno ir kultūros centras, čia daugybė muziejų ir galerijų, kurios tikrai nepaliks abejingų. Norvegija yra ir buvo daugybės garsių menininkų namai, taigi meno kolekcija šioje šalyje yra milžiniška.

Gustavas Vigelandas, tai vienas žymiausių norvegų menininkų, kuris šalyje buvo itin gerbiamas ir mylimas. Šis skulptorius buvo vienas keisčiausių XX amžiaus menininkų, tačiau ekstravagantiška asmenybė tik papildė neįtikėtiną menininko talentą. Vigelandas niekada nebijojo eksperimentuoti su neatrastomis, keistomis formomis, todėl jo kūriniai visad buvo išskirtiniai.

Nuostabus Norvergijos menininkas Vigelandas, po mirties savo numylėtajam Oslui paliko daugiau nei pusantro tūkstančio skulptūrų, eskizų, medžio raižinių, įvairių modelių ir piešinių. Vigelando skulptūrų parkas buvo įkurtas ankstyvame XX amžiuje. Šis parkas taip pat yra Vigelando kūrinys!

Kelionės į Oslą metų tiesiog privalote apsilankyti Vigelando skulptūrų parke! Šis parkas itin patiks meno mylėtojams – akmens ir marmuro skulptūros gamtoje atrodo tikrai įspūdingai. Pasivaikščiojimas skulptūrų parke patiks bet kokio amžiaus turistams. Ypatingai smagu parke bus gamtos ir meno entuziastams bei šeimoms su mažais vaikais.

Kelionės į Oslą yra vienas geriausių atostogų sprendimų. Jei turėsite galimybę nuvykti į Norvegijos sostinę – tikrai jos nepraleiskite!

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo