Oslo Universitetai

Įsikūręs pačiame Norvegijos gamtos širdyje, stovi modernus ir kultūra alsuojantis Oslas. Šis miestas, be abejonės, yra tikras turistinis rojus – modernus gyvenimas Osle susilieja su kultūra, pramogomis, istorija ir šalies įdomybėmis. Oslas yra vienas ekonomiškai stipriausių miestų visoje Europoje, taigi visai ne keista, kad darbo rinka Osle yra didžiulė, o pragyvenimo lygis – vienas geriausių visame pasaulyje. Visai ne paslaptis, kad į Norvegiją yra emigravę tūkstančiai lietuvių ir dar daugiau išeivių iš visos Europos. Gyvenimas Osle vilioja ne vien didelėmis algomis, bet ir puikiomis socialinėmis garantijomis, ir bendra gyvenimo kokybe.

Jaunimą į Oslą vilioja daugybė aukščiausio lygio universitetų ir akademijų. Aukštasis mokslas Norvegijoje prieinamas ne visiems, tačiau universitetų lygis Osle yra neįtikėtinas ir pritraukia tūkstančius jaunų žmonių iš visos Europos. Oslo universitetai yra vieni geriausių visame pasaulyje.

Norintys studijuoti tiksliuosius mokslus, dažniausiai renkasi Oslo verslo universitetą arba Oslo universitetą. Šios aukštosios mokyklos itin vilioja tuos, kurie trokšta aukštojo mokslo siekti ekonomikos, medicinos, teisės srityse. Šie istoriniai universitetai susilaukia tūkstančių naujų studentų kasmet. Mokytis Oslo universitetuose sunku – čia keliami labai aukšti reikalavimai, tačiau universitetai Osle parengia geriausius pasaulyje specialistus.

Norintys mokytis menų tikrai turėtų rinktis universitetus Osle. Oslo menų akademija bei Oslo dizaino ir meno universitetas – vienos geriausių aukštųjų mokyklų pasaulyje, siūlančios neįtikėtinai daug meno kursų. Daugybė dizainerių ir menininkų baigė būtent šiuos universitetus!

Aukštasis mokslas Osle yra vienas geriausiai vertinamų visame pasaulyje. Kaip ir visoje Norvegijoje, Osle vyrauja Skandinaviška kultūra ir tikslumas. Aukštasis mokslas Osle nėra prieinamas visiems ir tikrai nėra lengvas, bet baigus vieną iš Oslo universitetų, būsite tikrai pasiruošę tapti sėkmingais savo srities profesionalais.

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo