Lėktuvų bilietai į Oslą

Galime daug skaityti, daug filmų žiūrėti, tačiau Norvegijos gamtos tikrasis grožis atsiskleis tik nukeliavus į šią šalį. Įsigiję lėktuvų bilietus į Oslą, turėsite galimybę aplankyti gausybę išskirtinių vietovių, papietauti lediniame restorane ir išbandyti gausias žiemos sporto pramogas. Pigių skrydžių pasiūlymai į šį miestą – tai puikus šansas suplanuoti trumpas savaitgalio atostogas, tačiau nevalia delsti perkant bilietus.

Skandinavijos miestai yra vieni iš lankomiausių objektų tiek šaltuoju, tiek šiltuoju sezonu, taigi, norintiems įsigyti lėktuvų bilietus, reiktų nesnausti ir kelionę planuotis bent pora mėnesių iš anksto. Na, o tiems, kurie mėgsta viską atidėti paskutinei minutei, gali tekti pakloti nemažą sumą už bilietus į vieną pusę.

Oslas – sostinė, kurią patogu pasiekti ne tik iš Vilniaus, bet ir iš kitų Lietuvos miestų – Kauno ir Palangos, o kartais gali tekti apsilankyti kaimyninėje Latvijoje, nes skrydžių gausa ir kainų pasirinkimas ten dar didesnis. Skrisdami į Oslą iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos netgi praleisite mažiau laiko lėktuve. Skrydis trumpesnis negu iš Vilniaus ar Kauno.

Verta planuoti kelionę ir įsigyti bilietus iškart abejomis kryptimis, nes taip galima dar papildomai sutaupyti ir išvengti nesklandumų, kai bilietų kainos staiga pakyla, o ypač tai būdinga šventinėmis dienomis ir savaitgaliais. Sutaupyti padės ir tinkamas kelionės planavimas: kuo anksčiau pirksite bilietus, tuo mažiau mokėsite už bilietus. Taip pat verta nepamiršti patikrinti oro linijų reikalavimus bagažui. Taip išvengsite nesklandumų oro uoste ir jūsų nevers susimokėti už papildomą bagažą.

Pravartu žinoti, kad Oslo miestą aptarnauja du oro uostai. Oslo Lufthavn – tai pagrindinis miesto bei visos Norvegijos oro uostas. Jis nuo Oslo nutolęs apie 50 km, tačiau miestą iš oro uosto paprasta pasiekti traukiniu, autobusu arba taksi. Vis dėlto dauguma pigiųjų skrydžių oro linijų skrenda į Torp Sandefjord oro uostą, esantį už 110 km nuo Oslo. Iš šio oro uosto į Oslą paprasčiausia nuvykti traukiniu.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip du kart du – vos keletas mygtukų paspaudimų pasirinktos bendrovės internetiniame tinklapyje ir bilietai jau Jūsų rankose!

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo