Oslas - Vilnius

Oslas įsikūręs pačioje Norvegijos gamtos širdyje. Modernus miestas yra apsuptas nuostabaus grožio kalnų, miškų ir fiordų. Menas ir kultūra Osle yra vertinami labiau, nei bet kur kitus. Šimtai pasaulinio lygio muziejų, galerijų, garsūs lankyti objektai, istoriniai monumentai, pasakiško grožio architektūra, daugybė pramogų ir linksmybių – visa tai ir dar daugiau rasite kelionės į Oslą metu. Tūkstančiai turistų kasdien traukia į Oslą, norėdami iš arčiau susipažinti su nuostabia Norvegijos kultūra ir pasinerti į nuostabų Oslo gyvenimą. Oslas – Vilnius skrydžiai yra labai dažni, taigi tinkamus lėktuvų bilietus tikrai rasite be didelių sunkumų!

Oslas – Vilnius skrydžiai

Kelionės į Oslą yra labai populiarios, taigi skrydžių į Oslą ir iš jo – daugybė. Oslas traukia tūkstančius turistų kasdien, ne paslaptis ir tai, kad Osle gyvena labai daug išeivių iš Lietuvos ir visos Europos. Skrydžiai Oslas – Vilnius vykdomi daugybės oro linijų bendrovių, taigi lėktuvų bilietų pasirinkimas yra itin didelis. Skrydis Oslas – Vilnius yra malonus ir trumpas, kadangi Oslas – Vilnius atstumas yra labai ne didelis. Oro linijų bendrovės užtikrina, kad jūsų skrydžiai būtų malonūs, patogūs ir nevargintų.

Lėktuvų bilietai Oslas – Vilnius

Norėdami įsigyti pigius bilietus iš Oslo į Vilnių, savo kelionę planuokite iš anksto. Pigiausi Oslas – Vilnius bilietai būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai iki skrydžio. Likus pusmečiui iki skrydžio, už bilietus iš Oslo į Vilnių mokėsite mažiausiai ir rinksitės iš daugybės skrydžių variantų.

Jei skrendate į Oslą atostogoms, iš karto pirkite bilietus Vilnius – Oslas – Vilnius. Bilietai iš Oslo tokiu būdu kainuos mažiausiai, be to – būsite tikri dėl savo kelinės trukmės ir skrydžio namo datos.

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo