Ryga - Oslas

Kelionės į Oslą dabar populiarios kaip niekad! Skrydžiai į nuostabųjį miestą vykdomi kasdien, o lėktuvų bilietai į Oslą niekada nebuvo tokie pigūs. Pačioje Norvegijos gamtos širdyje įsikūręs miestas kasdien susilaukia tūkstančių svečių iš viso pasaulio. Oslas yra tikrų tikriausias turistų rojus – mieste susijungia kultūra, gastronomija, menas, pramogos ir nuostabus gyvenimo būdas. Pigios kelionės į Oslą yra nuostabių atostogų garantas – nepraleiskite progos ir leiskitės į didžiausią savo gyvenimo nuotykį! Oslas dabar pasiekiamas ranka – nėra ko laukti, laikas pradėti planuoti nepamirštamas atostogas Norvegijos širdyje!

Ryga – Oslas skrydžiai

Skrydžiai į Oslą yra labai populiarūs ir vykdomi kiekvieną dieną. Daugiausia skrydžių į Oslą vykdomą gruodžio mėnesį ir vasarą. Turėkite omenyje, kad šiuo metu skrydžių į Oslą yra daugiausia, tačiau jų kainos yra didžiausios. Jei nerandate sau tinkamo skrydžio iš Lietuvos oro uostų, visada galite skristi maršrutu Ryga - Oslas. Lėktuvai šiuo maršrutu kursuoja dažniausiai, lėktuvų bilietų pasirinkimas didžiausias, o kainos – mažiausios. Skrydžiai Ryga – Oslas yra labai dažni, greiti ir patogūs.

Lėktuvų bilietai Ryga – Oslas

Norėdami sutaupyti, savo atostogas pradėkite planuoti iš anksto. Pigiausi Ryga – Oslas lėktuvų bilietai būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Penki, ar net šeši mėnesiai prieš skrydį, lėktuvų bilietai būna patys pigiausi, o jų pasirinkimas pats didžiausias. Kuo arčiau skrydžio į Oslą data, tuo bus brangesni lėktuvų bilietai.

Ryga – Oslas maršrutas labai tinka tiems, kurie Osle turi būti tam tikrą dieną, tačiau iš Lietuvos tomis dienomis skrydžiai nevykdomi, arba netinka skrydžių laikas. Kelionė iki Rygos oro uosto yra trumpa, o skrydžių Ryga – Oslas pasirinkimas yra didžiulis.

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo