Vilnius - Oslas

Kelionės į Oslą dabar populiarios kaip niekad! Skrydžiai į nuostabųjį miestą vykdomi kasdien, o lėktuvų bilietai į Oslą niekada nebuvo tokie pigūs. Pačioje Norvegijos gamtos širdyje įsikūręs miestas kasdien susilaukia tūkstančių svečių iš viso pasaulio. Oslas yra tikrų tikriausias turistų rojus – mieste susijungia kultūra, gastronomija, menas, pramogos ir nuostabus gyvenimo būdas. Pigios kelionės į Oslą yra nuostabių atostogų garantas – nepraleiskite progos ir leiskitės į didžiausią savo gyvenimo nuotykį! Oslas dabar pasiekiamas ranka – nėra ko laukti, laikas pradėti planuoti nepamirštamas atostogas Norvegijos širdyje!

Vilnius – Oslas skrydžiai

Skrydžiai į Oslą yra labai populiarūs ir vykdomi kiekvieną dieną. Daugiausia skrydžių į Oslą vykdomą gruodžio mėnesį ir vasarą. Turėkite omenyje, kad šiuo metu skrydžių į Oslą yra daugiausia, tačiau jų kainos yra didžiausios. Turbūt populiariausias maršrutas skristi iš Lietuvos į Oslą yra Vilnius – Oslas. Lėktuvai šiuo maršrutu kursuoja dažniausiai, lėktuvų bilietų pasirinkimas didžiausias, o kainos – mažiausios. Skrydis Vilnius – Oslas yra trumpas ir malonus, taigi kelionė neprailgs. Geriausias pasirinkimas yra rinktis kelionę Vilnius – Oslas – Vilnius. Pirkdami tokius lėktuvų bilietus, būsite tikri dėl savo kelionės laiko ir skrydžio namo datos.

Lėktuvų bilietai Vilnius – Oslas

Jei norite sutaupyti, savo atostogas turite planuoti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai Vilnius – Oslas būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Likus penkiems arba šešiems mėnesiams iki kelionės, bilietai į Oslą yra patys pigiausi, taigi sutaupysite tikrai nemažai pinigų. Bilietai Vilnius – Oslas lengviausiai pasiekiami internetu. Bilietus nusipirkti galėsite tiesiog namuose ir sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų! Pigūs lėktuvų bilietai Vilnius – Oslas yra nuostabios kelionės į Norvegiją garantas!

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo