Pigios kelionės į Oslą

Daugybė skrydžių bendrovių suteikia puikias galimybes aplankyti Norvegiją ir pasigrožėti išskirtiniu jos gamtos grožiu. Atidžiai stebint kelionių pasiūlymus, bilietų kainos gali būti prieinamos visiems. Oslas – ne tik Norvegijos sostinė, bet ir miestas, turintis begales įdomių muziejų, kultūrinių objektų ir nemokamų lankytinų vietų, kurios suteikia puikią galimybę norintiems apsiriboti minimaliomis kelionės išlaidomis. Keliaujant į naują miestą, svarbu ne tik pasirūpinti svarbiausiu kelionės elementu – lėktuvų bilietais – bet ir pasidomėti lankytinų vietų sąrašu bei pasirūpinti svarbiausiais daiktais lagamine. Šiuo atveju nevalia pamiršti:

  • Lietpalčio;

  • Patogių batų;

  • Fotoaparato.

Ką dar galima padaryti, kad kelionė į Oslą nebūtų brangi ir nereikėtų didžiulio biudžeto? Be abejo, svarbiausia pasirūpinti pigiais skrydžiais ir lėktuvo bilietais, tačiau sutaupyti galima ir mieste. Atvykus į oro uostą, rinkitės ne greitąjį, o paprastą tarpmiestinį traukinį. Sumokėsite perpus mažiau, o į miestą atvyksite gal keliomis minutėmis vėliau negu važiavę Flytoget ekspresu. Iš anksto pasirūpinkite ir nakvynės vieta – kuo anksčiau tai padarysite, tuo didesnė tikimybė, kad rasite jums palankesnį pasiūlymą. Jeigu mėgstate apsipirkti bei iš kiekvienos kelionės parsivežti suvenyrų, nuklyskite toliau nuo centro. Be abejo, prabangios tviskančios vitrinos bei garsūs pavadinimai traukia kiekvieną fashionista (liet. madinguolį), tačiau norėdami apsipirkti daug geriau rinktis Grünerløkka arba Grønland rajonus. Čia tikrai rasite viską, ko širdis geidžia, ir nereikės už nedidelį niekutį sumokėti pusės kelionės biudžeto. Ta pati taisyklė galioja ir restoranams bei kavinėms. Patyrinėję toliau nuo centro esančias vietas tikrai rasite jaukią vietelę, kurioje maistas bus toks pat skanus ir kokybiškas, bet ir kainuos daug mažiau negu restoranuose kitapus karališkųjų rūmų.

Jeigu esate gamtos entuziastas ir planuojate pamatyti kuo daugiau natūralaus Norvegijos grožio, pasiimkite su savimi palapinę. Taip, tikrai neverta abejoti – Norvegijoje galima iškylauti bet kur! Vienintelis apribojimas – iškylavietė turi būti mažiausiai 150 metrų nuo artimiausio pastato. Oslo apylinkės tiesiog idealiai tinka tokiai išvykai: netoli miestas su visais patogumais, parduotuvės, be to, aplinkui vien užburiantis Norvegijos kraštovaizdis.

Neatidėliokite savo svajonių pamatyti Norvegiją vien dėl to, kad tai – brangi šalis. Kaip ir visur kitur, Osle galima sutaupyti ir suplanuoti kelionę taip, kad ji per daug nesuplonintų piniginės. Pigios kelionės į Oslą tikrai galimos ir realios!

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo