Savaitgalis Osle

Norvegija yra išskirtinė šalis, kasmet pritraukianti milijonus turistų iš viso pasaulio. Oslas, šalies sostinė, nenuginčijamai yra vienas įspūdingiausių miestų Europoje, o gal net ir visame pasaulyje. Norvegijos gamtos širdyje įsikūręs miestas yra tikras turistų rojus – nesvarbu ką norite veikti, Osle tikrai nenuobodžiausite. Kelionės į Oslą metu, turėsite galimybę pasinerti į daugybę nuotykių, pažinti Norvegijos kultūrą ir istoriją, pasimėgauti skaniu maistu, pasilinksminti audringuose vakarėliuose, pasigrožėti išskirtine Norvegijos gamta arba tiesiog leistis į turus po Oslo muziejus. Jei neturite daug laiko atostogoms – savaitgalis Osle yra puikius pasirinkimas.

Norėdami savaitgaliui nukeliauti į Oslą ir sutaupyti pinigų – lėktuvų bilietus pirkite iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Oslą būna tuomet, kai juos perkate bent pusmetis prieš skrydį. Pirkdami lėktuvų bilietus iki skrydžio likus penkiems arba šešiems mėnesiams, ne tik mokėsite mažiau, bet ir galėsite rinktis iš daugybės skrydžio variantų.

Spontaniškas savaitgalis Osle – puiki proga pabėgti nuo rutinos. Tokį savaitgalį jums padės suorganizuoti paskutinės minutės skrydžiai į Oslą. Dažniausiai, likus kelioms dienoms iki skrydžio, lėktuvų bilietai būna patys brangiausi, tačiau oro linijų bendrovės gana dažnai siūlo akcijas paskutinės minutės bilietams. Taigi, stebėkite oro linijų bendrovių tinklalapius ir galbūt jums nusišypsos laimė.

Norėdami, kad jūsų savaitgalis Osle būtų turiningas ir pilnas gerų įspūdžių, prieš atvykdami į Oslą suplanuokite vietas, kurias norėsite aplankyti. Galite būti tikri – laikas Osle prabėgs labai greitai, taigi norėdami jį kuo geriau išnaudoti – kelionės dienotvarkę planuokite iš anksto. Oslo lankytini objektai nepaliks abejingų!

Leisdami laiką Osle, galėsite pasinerti į audringų vakarėlių kultūrą. Miesto kultūra Osle klestinti, čia nuolat vyksta daugybė renginių bei vakarėlių, mieste nuolat rengiami koncertai ir įvairios miesto šventės. Atvykę į Oslą tikrai nesunkiai rasite barų ir naktinių klubų, kuriuose vykstantys vakarėliai jums patiks.

Oslas yra ypatingas miestas, kurį privalote aplankyti bent kartą per savo gyvenimą. Net ir trumpas savaitgalis Osle nepaliks abejingų – viešėdami Osle tikrai rasite ką pamatyti ir ką nuveikti.  

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo