Turizmas Osle

Oslas – Norvegijos sostinė – yra įsikūręs pačioje nuostabiosios Norvegijos gamtos širdyje. Atostogos Osle patiks visiems – nesvarbu kokių atostogų trokštate. Šiame įspūdingame mieste galėsite pasidžiaugti įvairiausiomis pramogomis, leistis į turus po daugybę Oslo muziejų, aplankyti įspūdingus istorinius monumentus, pasigrožėti Oslo architektūra arba leistis patirti nuotykių, gražioje Oslo gamtoje. Oslas yra tikrų tikriausias turistų rojus! Pigios kelionės į Oslą užtikrins jums nepamirštamas atostogas. Turizmas Osle yra išvystytas itin gerai, taigi galite būti ramūs – jūsų atostogos Osle eisis sklandžiai ir nesusidursite su jokiais nemalonumais.

Turizmas Osle yra itin gerai išvystytas, kadangi miestą kasmet aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Osle puikiai veikia susisiekimo ir apgyvendinimo sektoriai – šis miestas yra puikiai pasiruošęs priimti didžiulius srautus turistų. Turizmas Osle išvystytas taip, kad atitiktų visų turistų poreikius.

Jei jums kils klausimų, į juos atsakymus jums pateiks bet kuris turizmo centras Osle. Oslo turizmo centrai veikia tam, kad turistai galėtų gauti visą jiems reikiamą informaciją. Turizmo centruose dirba profesionalai, kurie kalba daugybe užsienio kalbų ir yra specialiai apmokyti aptarnauti miesto svečius. Turizmo centrai Osle pardavinėja turizmo gidus ir žemėlapius – abu šie leidiniai jums padės lengvai susigaudyti mieste.

Ekskursijos Osle yra puiki galimybė iš arti pažinti miestą ir atrasti visas Oslo paslaptis. Ekskursijos Osle yra vedamos profesionalių gidų, kurie ne tik papasakos daugybę įdomybių apie miestą, bet ir pasidalins naudingais patarimais kaip sutaupyti, kur apsilankyti ir kur pasilinksminti. Turai po Oslą yra nebrangūs, be to, yra daugybė nemokamų ekskursijų po Oslą pasiūlymų. Norėdami sužinoti daugiau, informacijos ieškokite internete arba kelionių agentūrose.

Sutaupyti Osle padės Oslo miesto kortelė (Oslo pass). Ši kortelė sukurta tam, kad padėtų sutaupyti turistams, besilankantiems mieste. Ši kortelė suteiks jums daugybę nuolaidų viešajame transporte, muziejuose, galerijose ir įvairiose lankytinose vietose. Kortelę galite įsigyti vienai, dvejoms arba trims dienoms. Suaugusiems kortelės kainuoja 37, 54 arba 68 eurus, priklausomai nuo kortelės galiojimo laiko. Vaikams ir senjorams kortelė kainuoja 19, 28 arba 34 eurus.

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo