Skrydžiai į Oslą

Lėktuvų bilietus į Oslą įsigysite labai paprastai - užteks vos paspausti mygtuką pasirinktos įmonės tinklapyje. Tačiau pasiūlymų į šį miestą apstu visur, taigi prieš įsigyjant bilietus, reiktų pasvarstyti, iš kurio miesto keliauti labiausiai apsimoka!

Vilnius, Kaunas ir Palanga - trys Lietuvos miestai, siūlantys lėktuvų bilietus į šį miestą. Tačiau reiktų pasvarstyti, gal pakeliui norėtumėte aplankyti ir kaimyninę Latviją? Pasiūlymas tikrai vertas dėmesio, nes būtent iš Rygos lėktuvų bilietai dar pigesni.

Dėl didelės pasiūlos keliauti į šį miestą konkuruoja ne viena skrydžių bendrovė, o prie to dar prisideda ir jūros transportą siūlančios įmonės, nes bijantiems skristi, puikus pasirinkimas - keltų bilietai. Tačiau kaip ten bebūtų, pirkti lėktuvų bilietus tikrai apsimoka. Geriausiai pirkti likus bent 5 mėnesiams iki išskridimo datos, nes tada kainos žemiausios!

Oslo oro uostai pasižymi tvarka ir didele turistų gausa. Pats populiariausias šio miesto oro uostas vadinasi Rygge. Šiuolaikiškas, didelis, su daugybe rozečių, kurios tikras išsigelbėjimas atskridusiems su išsikrovusiomis ryšio priemonėmis arba skrendantiems darbo reikalais, tad kompiuterio bateriją - svarbiausias objektas.

Nesnauskite ir skubėkite pasinaudoti pigių skrydžių pasiūlymais bei pradėkite planuotis atostogas!

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo