Gardermoen oro uostas

Gardermoen yra pagrindinis ir didžiausias tarptautinis Oslo oro uostas. Šis oro uostas taip pat yra antrašą pagal užimtuma Skandinavijos šalių oro uostas ir devintas didžiausias oro uostas Europoje. Daugiau nei 24 milijonai keleivių buvo aptarnauti šiame oro uoste 2014.

Šis oro uostas vykdo skrydžius į daugiau nei šimtą oro uostų visame pasaulyje! Norėdami keliauti į tolimas šalis, būtinai pasidomėkite skrydžiais iš Oslo Gardermoen oro uosto! Pigūs skrydžiai iš Oslo Gerdermoen oro uosto vykdomi į visas Europos šalis ir daugelį tolimųjų kraštų.

Šis oro uostas yra įrengtas itin moderniai – Gardermoen oro uosto architektūra yra minimalistinė, tačiau įspūdinga. Oro uoste įkurta poilsio zona, kurioje keleiviai gali pailsėti ir pasimėgauti ramybe. Oro uoste yra labai daug kavinių ir parduotuvių, taigi laukdami skrydžio tikrai nenuobodžiausite. Oro uosto saugumą užtikrina specialiai apmokyti profesionalai, taigi galėsite ramiai atsipūsti ir nesijaudinti dėl savo ir dėl savo daiktų gerovės.

Susisiekimas su Oslo centru nuo oro uosto yra labai geras – nesunkiai ir greitai pasieksite Norvegijos sostinę. Į Oslą nuolat važinėja autobusai ir traukiniai, taigi kelionės ilgai laukti nereikės. Jei norėsite sužinoti kainas arba autobusų tvarkaraščius, informaciją rasite internete arba jau atvykę į oro uostą. Informacijos centrai Oslo Gardermoen oro uoste tikrai suteiks visą jus dominančią informaciją.

Skrydžiai iš Lietuvos į Oslo Gardermoen oro uostą yra vykdomi bene kasdien. Kelionės į Oslą yra labai populiarios, taigi skrydžių skaičius visai ne stebina. Skrydžiai į Oslo Gardermoen oro uostą yra vykdomi daugybės oro linijų, taigi nesunkiai išsirinksite sau tinkamą skrydžio laiką ir kainą. Lėktuvų bilietus į Oslą geriausia pirkti iš anksto, taip užtikrinsite, kad skrydžio kaina būtų kuo įmanoma mažesnė.

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo