Oslo oro uostai

Oslas yra Norvegijos ekonomikos ir kultūros centras. Turizmas Osle išvystytas bene iki tobulumo, kadangi į miestą kasdien atvyksta tūkstančiai turistų iš viso pasaulio. Keliautojus į Oslą vilioja miesto lankyti objektai, daugybė muziejų, galerijų ir įvairios pramogos. Atostogos Osle tikrai nepaliks abejingų – visi keliautojai ras, ką veikti Osle! Tarptautinis Oslo susisiekimas išvystytas itin puikiai – Oslo oro uostai yra labai modernūs ir visada pasiruošę priimti didelius srautus turistų. Norėdami skristi į Oslą, turėsite net keletą pasirinkimų, į kurį oro uostą atkeliauti!

Skrisdami į Oslą, galite rinktis iš trijų Oslo oro uostų – Oslo Lufhavn, Torp Sandefjord Airport arba Moss Airport Rygge. Lufhavn Oslo oro uostas yra pagrindinis Norvegijos tarptautinis oro uostas. Šis oro uostas bendradarbiauja su daugybe tarptautinių oro linijų bendrovių ir vykdo šimtus skrydžių į visas pasaulio šalis. Daugiausia pigių bendrovių organizuojamų skrydžių į Oslą skrenda į Torp ir Rygge Oslo oro uostus.

Visi Oslo oro uostai yra labai modernūs, tvarkingi ir saugūs. Laukdami skrydžio, galėsite apsipirkti parduotuvėse, kurios yra įkurtos oro uostuose. Taip pat, galėsite skaniai pavalgyti vienoje iš daugelio oro uostų kavinių. Oslo oro uostai yra įrengti labai patogiai, atsižvelgiant į turistų reikmes. Keleiviai oro uostose tikrai galės pailsėti, rasti vietą, kur patogiai nusnūsti.

Susisiekimas nuo Oslo oro uostų iki miesto centro yra išvystytas labai puikiai. Iš visų oro uostų į Oslą nuolat kursuoja autobusai ir traukiniai, kurie greitai ir pigiai nuveža keleivius į patį Oslo centrą. Norėdami sužinoti, koks viešojo transporto variantas jums yra optimaliausias, oro uoste nueikite į informacijos centrą – ten jums suteiks visą reikiamą informaciją apie kelionę į Oslo centrą.

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo