Oslo Rygge oro uostas

Oslas yra Norvegijos ekonomikos ir kultūros centras. Turizmas Osle išvystytas bene iki tobulumo, kadangi į miestą kasdien atvyksta tūkstančiai turistų iš viso pasaulio. Keliautojus į Oslą vilioja miesto lankyti objektai, daugybė muziejų, galerijų ir įvairios pramogos. Atostogos Osle tikrai nepaliks abejingų – visi keliautojai ras, ką veikti Osle! Tarptautinis Oslo susisiekimas išvystytas itin puikiai – Oslo oro uostai yra labai modernūs ir visada pasiruošę priimti didelius srautus turistų.

Oslo Moss Rygge oro uostas yra tarptautinis oro uostas, nuo Oslo centro nutolęs per 60 kilometrų. Oro uostas atsidarė 2007 metais. Šis Oslo oro uostas bendradarbiauja su daugybe pigių oro linijų bendrovių ir vykdo pigius skrydžius į daugiau nei 30 šalių. Kiekvienais metais, šis oro uostas aptarnauja beveik du milijonus keliautojų iš viso pasaulio. Tiesa, šis oro uostas daugiausiai aptarnauja keliautojus iš Europos, kadangi skrydžiai į šį oro uostą populiariausi su Wizzair ir Ryanair oro linijų bendrovių rengiamais skrydžiais.

Skrydžai į Rygge oro uostą

Skrendantys iš Lietuvos į Oslą, dažniausiai atkeliauja į Rygge oro uostą. Šis oro uostas yra labai modernus ir įrengtas keliautojų patogumui. Oro uoste apstu parduotuvių ir kavinių, taigi laukdami skrydžio nenuobodžiausite, galėsite apsipirkti ir pavalgyti. Oslo Rygge oro uostas yra labai saugus – oro uostą nuolat saugo specialiai apmokyta profesionalų komanda. Taigi, nesibaimindami galėsite pamiegoti – jūs ir jūsų daiktai bus saugūs.

Oro uostas nuo Oslo nutolęs per 60 kilometrų, tačiau miestą pasiekti labai lengva. Į Oslą nuolat kursuoja autobusai ir traukiniai, kuriais greitai ir pigiai pasieksite Oslo centrą. Rygge oro uostas yra įrengtas taip, kad visi jame esantys keleiviai lengvai rastų sau reikiamą informaciją ir visada jaustųsi patogiai.

Skrydžiai į Oslą

Skrydžiai iš Oslo